Polecamy portal: Mama to JA! Mama to JA

Porozmawiaj z innymi mamami na naszym forum dyskusyjnym.

Znajdziesz nas w Google+

Polecamy serwis: Dni płodne. Poznaj charakterystykę cyklu miesiączkowego, metody obliczania dni płodnych.

Kalendarz ciąży

Wybrane artykuły

Seks w ciąży

Specjalistyczna klinika leczenia niepłodności z Warszawy rozwiąże Twoje problemy

Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Jest to bardzo częste pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet. Przyczyn może być przynajmniej kilkanaście, począwszy od nieodpowiedniego trybu życiu, aż po niepłodność. W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym zaczynamy starać się o dziecko. Niestety, czasami zdarzają się problemy, które uniemożliwiają nam poczęcie wymarzonej pociechy. Wynikają one z wielu przyczyn, a jedną z nich jest niepłodność. Warto jednak pamiętać, że w obecnych czasach nie jest to wyrok. Istnieje bowiem wiele specjalistycznych klinik, które fachowo zajmują się leczeniem niepłodności na terenie całej Polski, a także w Warszawie.

kldziecko

Kiedy udać się do warszawskiej kliniki leczenia niepłodności?

Do kliniki leczenia niepłodności warto zapisać się w każdej sytuacji, w której występują problemy związane z zajściem w ciążę. Niekiedy może okazać się, że nasze starania o dziecko są nieskuteczne z powodu złej diety lub tymczasowej gorszej kondycji organizmu. Jednak może się też okazać się, że sytuacja jest poważniejsza i wymaga wdrożenia kompleksowego leczenia. Im szybciej udamy się do ośrodka, który fachowo zajmuje się leczeniem niepłodności, tym prędzej będziemy mogli cieszyć się ze szczęśliwego macierzyństwa. W związku z tym nie ma co zwlekać i trzeba po prostu udać się do specjalnej kliniki znajdującej się choćby w Warszawie (jak np. https://warszawa.klinikabocian.pl), która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym leczeniem niepłodności.

Jak działają kliniki leczenia niepłodności na terenie Warszawy?

Jeśli podejrzewamy u siebie niepłodność, pierwszym naszym krokiem powinno być skonsultowanie się z odpowiednim specjalistą. Następnie lekarz zleci nam zrobienie odpowiednich badań, które pomogą wskazać przyczynę występowania niepłodności. Kiedy już je wykonamy, lekarz dobierze odpowiednią formę dalszej kuracji. Niekiedy może być to zmiana diety i trybu życia, leczenie farmakologiczne, a czasami będzie to rozważenie inseminacji bądź in vitro. Na szczęście w obecnych czasach, niepłodność nie jest problemem, który całkowicie uniemożliwia zajście w ciążę. Wystarczy po prostu skontaktować się ze specjalistycznymi klinikami leczenia niepłodności, które od przynajmniej kilkunastu lat działają na terenie Warszawy. Tam z pewnością znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i rozwiązania tych intymnych, a dla wielu także dość wstydliwych problemów.

Jeśli masz doświadczenie w tym temacie, bardzo prosimy o Twój komentarz. Podziel się swoją wiedzą z innymi mamami, wzbogać tę stronę!


Potrzebujesz włączonego javascript, aby móc komentować.

Vademecum ciąży

ciąża czy nie? Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Biorąc pod uwagę dostępne i praktykowane metody antykoncepcyjne, stwierdzić można, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest różne, w zależności od stosowanej w danym okresie metody. W literaturze spotkać można pojęcie tzw. wskaźnika Pearla, określające skuteczność metod antykoncepcyjnych.

objawy ciąży Jakie są objawy ciąży?

Spóźniająca się menstruacja, nudności w godzinach porannych i tkliwość piersi mogą zwiastować ciążę u kobiety, aczkolwiek objawy te nie są w 100% pewne.

farbowanie włosów Farbowanie włosów w ciąży

Jeszcze do niedawna farbowanie włosów w ciąży było odradzane. Czasy się jednak zmieniają, a wraz z nimi skład farb stosowanych do koloryzacji [...]

testy ciążowe Testy ciążowe

Testy ciążowe wykonywane są w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży. Prostym sposobem przeprowadzenia testu jest wykorzystanie popularnych pasków testowych.

test PAPPA Test PAPPA

Test PAPPA jest w stanie wykryć nawet dziewięć na dziesięć płodów, u których rozwijają się wady chromosomowe. Powinien zostać wykonany pomiędzy 10. a 13. tygodniem ciąży.

jedzenie w ciąży Co jeść w ciąży?

Nie ulega wątpliwości, że kobieta w ciąży powinna się zdrowo odżywiać i unikać niektórych, zabronionych dla niej potraw i napojów.

zgaga Zgaga w ciąży

Pieczenie w przełyku połączone z uciążliwym bólem za mostkiem, a także z uciążliwym odbijaniem treścią pokarmową to dolegliwości, które z autopsji zna zdecydowana większość ciężarnych kobiet.

ciąża pozamaciczna Ciąża pozamaciczna

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) powstaje w wyniku zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej poza błoną śluzową jamy macicy. [...]

Zdrowie kobiety

Zdrowie dziecka

Reklama

Wybrane tematy