Polecamy portal: Mama to JA! Mama to JA

Porozmawiaj z innymi mamami na naszym forum dyskusyjnym.

Znajdziesz nas w Google+

Polecamy serwis: Dni płodne. Poznaj charakterystykę cyklu miesiączkowego, metody obliczania dni płodnych.

Kalendarz ciąży

Wybrane artykuły

Seks w ciąży

Pieski na ratunek

Bajka opowiada o losach ośmiu walecznych szczeniąt, które pomagają potrzebującym. W ekscytujących akcjach ratunkowych wspomaga je dziesięcioletni chłopiec o imieniu Ryder. Każdy z piesków reprezentuje inny zawód. Kanadyjsko-amerykański serial został stworzony przez Keitha Chapmana, a emitowany jest przez stację Nickelodeon.

psi patrol

Bajka Psi Patrol

Historia piesków zachwyciła dzieci na całym świecie już od pierwszego odcinka. Ich oddanie innym oraz bezwarunkowa chęć pomocy pokazuje młodym widzom, jak ważne jest wyciąganie do innych pomocnej ręki... a raczej łapki. Mimo niewielkich rozmiarów, szczenięta ratują z tarapatów każdego. Niezależnie od tego, czy jest bojaźliwym słoniem, czy brykającym chłopcem. Psi Patrol to bajka o przyjaźni i oddaniu sprawie. Psiaki uosabiają zawody wykonywane przez ludzi, w których pomoc innym stawiana jest ponad własne uprzedzenia i przekonania. Mimo rozrywkowego charakteru, każdy odcinek uczy małego widza, jak ważna jest współpraca i wsparcie najbliższych. Do tej pory powstało sześć serii, każda po ponad dwadzieścia odcinków. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie poznało sympatycznych bohaterów Psiego Patrolu, warto pokazać mu świat pełen przyjaźni i dobrych uczynków.

Postacie Psi Patrol

Do Psiego Patrolu należy osiem piesków różnej maści. W skład ekipy wchodzą: labrador Zuma, cockapoo Sky, buldog angielski Rubble, kundelek Rocky, husky Everest, dalmatyńczyk Marshall, chihuahua Tracker oraz przywódca Psiego Patrolu, owczarek niemiecki, Chase.

Pieski wykonują zawody takie jak: strażak, policjant, ratownik wodny, tropiciel, budowniczy, ekolog, ratownik górski, czy pilot.

Niezależnie od tego jak wielkie są postawione przed nimi przeciwności, każdy z małych bohaterów daje z siebie wszystko. Ich przyjaźń wpływa na to jak świetnie się między sobą dogadują i współpracują. Każdy z futrzastych przyjaciół szlifuje swoje umiejętności w głównej siedzibie jaką jest Centrum Szkoleń Ratowniczych. Dzięki temu w przyszłości będą jeszcze lepszymi członkami Psiego Patrolu.

Zabawki Psi Patrol

Popularność bajki sprawiła, że na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej zabawek i przeróżnych gadżetów z ulubionymi postaciami Psiego Patrolu. Spraw swojej pociesze prezent i niech przeżywa wspaniałą pieską przygodę wraz z walecznym Chasem, zabawnym Rubblem i nieustraszonym Zumą. Dziecko wykreuje nowe sytuacje, w których odważne szczenięta będą mogły się wykazać swoimi umiejętnościami, a przy okazji utrwali w sobie przekonanie, że pomaganie jest dobre. W ofercie sklepów oprócz ulubionych postaci, znaleźć można plecaki, ubrania oraz gadżety szkolne.

Jeśli masz doświadczenie w tym temacie, bardzo prosimy o Twój komentarz. Podziel się swoją wiedzą z innymi mamami, wzbogać tę stronę!


Potrzebujesz włączonego javascript, aby móc komentować.

Vademecum ciąży

ciąża czy nie? Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Biorąc pod uwagę dostępne i praktykowane metody antykoncepcyjne, stwierdzić można, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest różne, w zależności od stosowanej w danym okresie metody. W literaturze spotkać można pojęcie tzw. wskaźnika Pearla, określające skuteczność metod antykoncepcyjnych.

objawy ciąży Jakie są objawy ciąży?

Spóźniająca się menstruacja, nudności w godzinach porannych i tkliwość piersi mogą zwiastować ciążę u kobiety, aczkolwiek objawy te nie są w 100% pewne.

farbowanie włosów Farbowanie włosów w ciąży

Jeszcze do niedawna farbowanie włosów w ciąży było odradzane. Czasy się jednak zmieniają, a wraz z nimi skład farb stosowanych do koloryzacji [...]

testy ciążowe Testy ciążowe

Testy ciążowe wykonywane są w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży. Prostym sposobem przeprowadzenia testu jest wykorzystanie popularnych pasków testowych.

test PAPPA Test PAPPA

Test PAPPA jest w stanie wykryć nawet dziewięć na dziesięć płodów, u których rozwijają się wady chromosomowe. Powinien zostać wykonany pomiędzy 10. a 13. tygodniem ciąży.

jedzenie w ciąży Co jeść w ciąży?

Nie ulega wątpliwości, że kobieta w ciąży powinna się zdrowo odżywiać i unikać niektórych, zabronionych dla niej potraw i napojów.

zgaga Zgaga w ciąży

Pieczenie w przełyku połączone z uciążliwym bólem za mostkiem, a także z uciążliwym odbijaniem treścią pokarmową to dolegliwości, które z autopsji zna zdecydowana większość ciężarnych kobiet.

ciąża pozamaciczna Ciąża pozamaciczna

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) powstaje w wyniku zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej poza błoną śluzową jamy macicy. [...]

Zdrowie kobiety

Zdrowie dziecka

Reklama

Wybrane tematy